woolash reviews
تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
atilahze
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :atiye
تاريخ: ۲۶ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۵۲:۰۶

در داخل شهر هم مسافران تور تفليس مي توانند از اتوبوس، تاكسي و مترو استفاده كنند. اطلاعات راجع به نام ايستگاه ها روي شيشه هاي اتوبوس نوشته شده است. مسير انتقال لوله نفت از درياي خزر به اروپا از شهر تفليس عبور كرده است و از اين نظر هنوز نقش سنتي ترانزيتي بين شرق و غرب را اجرا مي نمايد. با توجه به موقعيت جغرافيايي اين شهر سال هاي زيادي زير سلطه ي حكومت ها و امپراطوري هاي متعددي قرار گرفته است و از اين رو سنت و آداب و رسوم آن ها از تمدن هاي غربي و شرقي الهام زيادي گرفته است كه اين تنوع را شما گردشگران عزيز تور تفليس به خوبي در تمام سطح شهر از فرهنگ مردم تا معماري سازه ها مي نوانيد احساس كنيد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :atiye
تاريخ: ۲۶ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۵۱:۲۷

براي سفر به اين كشور مسافرين تور اكراين آب و هواي اكراين در قسمت هاي جنوبي گرم و معتدل و در قسمت هاي شمالي سرد مي باشد و دو ماه از سال در اين كشور يخبندان و دماي هوا به 30 درجه سانتي گراد هم مي رسد به همين دليل بهترين زمان سفرتور اكراين به اين كشور بهار و تابستان مي باشد كه گردشگران تور اكراين زيادي در اين فصل به اين كشور زيبا سفر مي كنند. در رتبه بندي سازمان جهاني گردشگري ، اكراين از نظر گردشگري در جايگاه هشتم مي باشد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :atiye
تاريخ: ۲۱ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۱۱:۱۸

جالب است كه اين شهر از دير باز جز مهم ترين مراكز شهر نشيني در فلات ايران به شمار مي رفته كه داراي بنا هاي تاريخي با ارزشي است كه بيش تر آن ها به عنوان ميراث تاريخي در فهرست جهاني يونسكو به ثبت رسيده است به همين جهت در تمامي مدن سال كه به اين شهر زيبا سفر كنيد گردشگران تور اصفهان را از سراسر جهان خواهيد كه محو تماشاي زيبايي هاي اين شهر هستند و آن جاست كه به ايراني بودن خود افتخار خواهيد كرد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :atiye
تاريخ: ۲۱ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۱۰:۳۵

از نظر آب و هوايي شهر وارنا در تمامي فصول سال آماده پذيرايي از ‏گردشگران تور وارنا مي باشد. اما اغلب گردشگران ماه هاي تير و مرداد را ‏براي سفر با تور وارنا انتخاب مي كنند چرا كه در اين زمان آب و هوا گرم و ‏مطبوع مي باشد. اگر از افرادي هستيد كه تحمل گرماي هوا را نداريد بهتر است در ماه هاي ‏مهر، آبان و يا آذر با تور وارنا اين شهر سفر كنيد چرا كه در اين ماه ها آب و ‏هواي شهر توريستي و زيباي وارنا رو به خنكي مي رود و گردشگران مي ‏توانند در آب و هوايي مطبوع از زيبايي هاي اين شهر ديدن كرده و لذت ‏ببرند اما توجه داشته باشيد هنگام سفر در اين بازه زماني ممكن است ‏نتوانيد از ورزش ها و تفريحات آبي استفاده كنيد.‏

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :atiye
تاريخ: ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۱۱:۲۳

تا پيش از سال 1852 خيابان هاي پاريس كم عرض بوده اما با شروع عمليات نوسازي، هم خيابان ها و هم ساختمان ها بازسازي شد و هم اكنون اين شهر، شهري مدرنيته شده است. البته تعداد زيادي از ساختمان هاي مهم قرن نوزدهم همچنان به همان شكل قديم پابرجاست كه مي تواند براي گردشگران تور پاريس جالب باشد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :atiye
تاريخ: ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۱۰:۴۰

آب و هواي شهر نجف خشك و كويري است به طوري كه در تابستان گرماي هوا به 46 درجه سانتي گراد هم مي رسد همچنين زمستان هاي اين شهر بسيار سرد مي باشد. مردم شهر نجف اغلب به زبان عربي تكلم ميكنند اما زبان فارسي را متوجه مي شوند. همچنين لازم به ذكر است بيشتر آن ها مسلمانان شيعه و سني هستند. شهر نجف از دير باز تا كنون مهد پرورش علماي ديني بوده و اغلب عالمان بزرگ دنيا مانند آيت الله سيد علي نجف آبادي، آيت الله شيخ محمد علي نجفيان، آيت الله شيخ احمد حججي و غيره در اين شهر زندگي مي كنند و زائران تور نجف در صورت تمايل مي توانند با آن ها ملاقات كنند. لازم به ذكر است در اعياد و همچنين مناسبت هاي مذبي تعداد زائران تور نجف افزايش مي يابد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :atiye
تاريخ: ۱۴ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۱۵:۵۶

اهل رفت و آمدهاي شبانه به صورت شب نشيني هستند و حدالامكان دست خالي نمي روند . مردمان مسكو ازجهت فرهنگي بسيار به مطالعه علاقه مند هستند و سرانه مطالعه كشور آن ها بسيار بالا مي باشد. مردمان روس دربرگزاري جشن ها و رسومات خود بسيار جدي هستند و سالانه بيش از 50 نوع جشن سنتي و باستاني دارند كه براي گردشگران تور مسكو نيز شگفت انگيز هستند. اگر قصد سفر به پايتخت روسيه را داريد، به شما گردشگران تور مسكو پيشنهاد مي كنم در فصل زمستان سفر نكنيد زيرا كه سرماي شديد با بارش برف سنگيني همراه دارد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :atiye
تاريخ: ۱۴ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۱۵:۱۳

ورزش هاي آبي پوكت يكي از بهترين تفريحات پوكت مي باشد، كه با آب هاي گرمسيري احاطه شده است و بهشتي است براي گردشگراني كه پوكت را براي ورزش هاي آبي و همچنين غواصي در اين سواحل معروف انتخاب كرده اند.البته گردشكران اين را نيز بايد بدانند كه آبهاي آرام و سرد از ماه نوامبر تا آوريل براي ورزش هاي آبي مثل غواصي فوق العاده است در حالي كه آب هاي خروشان از ماه مي تا اكتبر بهترين فصل براي موج سواري مي باشد. تور پوكت

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :atiye
تاريخ: ۱۱ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۴۶:۰۶

برخي از جاذبه هاي گردشگري وارنا كه مي توان به انها اشاره داشت: كليساي وارنا : يكي از جاذبه هاي كه در وارنا مي تواند جذاب باشد كليساي وارنا نام دارد. اين كليسا يكي از مهم ترين نمادهاي شهر وارناست كه در قرن نوزدهم ميلادي ساخته شده است. نقاشي هاي ديواري مجلل ، سرير سقف و شيشه هاي منقوش از ديدني هاي اين كليسا هستند. از بالاي برج ناقوس اين كليسا مي توان مناظر زيبا و جذابي از شهر را تماشا كرد. براي بالارفتن از برج ناقوس كليسا مي بايست از ۱۳۳ پله ي مارپيچي بگذريد. تور وارنا

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :atiye
تاريخ: ۱۱ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۴۵:۱۹

گوا نام شهري بندري در كشور هندوستان است كه قدمت آن به سيصد سال قبل از ميلاد مي‌رسد. ايالت گوا كوچك‌ترين ايالت هندوستان است كه در ساحل غربي اين كشور در منطقه‌ي كونكان قرار دارد. 
گوا شامل بندر گوا و شهر گواي كهنه مي باشد.طبيعت فوق العاده زيباي گوا با نخل هاي فراوان و ساير درختان گرمسيري و سواحل و مراكز تفريحي ساحلي بسيار روح نواز و لذت بخش است.اگر قصد سفر به هندوستان را داريد حتما با تور گوا سفر كرده و از آرامش سواحل و جذابيت هاي گوا لذت ببريد. 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
پیوندهای سایت
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ